Kolagenárium - fotoomlazení


Tato terapie je zcela bez UV záření. Lampy nejsou v sekci UV-trubic, a proto jsou tyto trubice plně bez UV záření.

Zjistit více

Viditelné výsledky již po několika návštěvách


Jedná se o kosmetické ošetření světelnou terapii proti stárnutí pokožky. Vytváří zdravou kolagenovou síť, omezuje jemné i hlubší vrásky, urychluje regeneraci kožních buněk, zlepšuje příjem vlhkosti kůže, redukuje tmavé kruhy pod očima, otoky se vstřebávají, napíná kůži – prevence celulitidy, napomáhá redukci strií a jizev. Nejedná se o UV záření ani laser, nedochází k opálení pokožky. Kolagenárium využívá celotělové trubice. Vyzařované červené světlo není horké a je vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny. Toto světlo stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Světelná terapie urychluje regeneraci kožních buněk o 150 až 200 %. Navíc je pokožka lépe zásobována potřebnými živinami. Výsledkem je viditelně mladší, vypnutější a jasnější kůže. Kolagenové ošetření obnovuje mladistvý vzhled kůže přirozeným způsobem zevnitř. Doporučuje se počáteční kolagenový program skládající se ze tří 10-minutových ošetření týdně během 3 měsíců. Ošetření je velmi rychlé. Aplikace by měla v průměru trvat 10 až 20 minut. Mezi jednotlivými návštěvami se doporučuje přestávka 48 hodin.
Výsledky mohou být dále zlepšeny pravidelným používáním produktů péče o pleť a užíváním nutričních doplňků. Tyto produkty zvyšují produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Pro maximální výsledky by měla být součástí kolagenové terapie vyvážená strava, dostatečný pitný režim a pravidelné cvičení. Celkový proces také pozitivně ovlivňuje omezení kouření a alkoholu. Proces syntézy kolagenu a elastinu pokračuje dále i po skončení kolagenové terapie. Dosažené výsledky si můžete snadno zachovat návštěvou kolagenária 1x za 14 dní spolu se správnou stravou, pravidelným pitným režimem, používáním speciálních produktů péče o pleť a cvičením.
Před návštěvou je nutné odstranit všechen make-up a důkladně očistit pokožku. Make-up totiž může omezit nebo blokovat účinnost kolagenových trubic. Světlo je velmi intenzivní, proto je nutné používat ochranné brýle. Nejsou známy žádné kontraindikace. Ošetření je bezbolestné, bez rekonvalescence. Kolagenárium by však neměly navštěvovat těhotné ženy, lidé trpící epilepsií, citliví na světlo, užívající léky nebo bylinné přípravky, které mohou vést k citlivosti na světlo, jako jsou antibiotika, protizánětlivé léky, třezalka atd. Pokud máte pochybnosti, zda by jste měli použít kolagenárium, obraťte se na svého lékaře.

OTEVŘENO: Na telefonické objednání

Kontakt


Hybešova 48, 602 00 Brno

tel.: +420 777 703 437

IČP: 1005279381

RESLCZ, s.r.o. IČ: 26276101, DIČ: CZ26276101 ŽL vydal MÚ Brno-střed, dne 13.3.2002 pod č. ev. 370202-51326-01. Zapsán v OR dne 22.2.2002 krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 40970. Základní kapitál 210.000,- Kč

Resl CZ